Noderīgi

 

Satiksmes ierobežojumi Latvijas Jaunatnes olimpiādes laikā

Piektdien, 7.jūlijā notiks sacensību šosejas riteņbraukšanā individuālie starti. No plkst.11.00 satiksmei tiks slēgts Līvu laukums. No plkst.12.00 tiks slēgtas šādas ielas: Gaujas iela no iebrauktuves veikala “Maxima” Gaujas ielā 1/3 stāvlaukumā,  veikala “Maxima” stāvlaukums, Kalēju iela, Lielā Līvu iela un Rīgas iela (visā garumā). Ierobežota satiksme būs uz ceļa P14 – pa to nevarēs ne iebraukt, ne izbraukt no Cēsīm. Satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz plkst.16.00.

Skatīt karti

Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšana. No plkst.6.00 tiks slēgta Palasta iela no Lenču ielas līdz Bērzaines ielai. No plkst.19.00 satiksmei daļēji tiks slēgts Vienības laukums – satiksme būs slēgta uz Valmieras ielas gar viesnīcu “Hotel Cēsis” -  un Lenču iela līdz Palasta ielai – šeit no plkst.21.00 virzīsies olimpiādes dalībnieku gājiens. Slēgtas būs arī Zaļā iela un Kanāla iela. Šie satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz 8.jūlijam plkst.02.00.

Skatīt karti

Sestdien, 8.jūlijā, notiks sacensību šosejas riteņbraukšanā grupas starts. No plkst.10.00 satiksmei tiks slēgts Līvu laukums, veikala “Maxima” Gaujas ielā 1/3 stāvlaukums, Kalēju iela, Lielā Līvu iela, un Rīgas ielas līdz Pētera ielai, Pētera iela no Rīgas ielas līdz Cīrulīšu aplim, Cīrulīšu iela no apļa līdz Gaujas ielai, Gaujas iela no Cīrulīšu ielas līdz Līvu laukumam, kā arī Palasta iela no Bērzaines ielas līdz Gaujas ielai. Ielas būs slēgtas līdz plkst.13.00.

Skatīt karti

Svētdien, 9.jūlijā Cēsīs notiks triatlona sacensības. No plkst.9.00 līdz plkst.13.00 būs slēgta Vaives iela pie Lapsu ielas dīķa un būs liegta iebraukšana Ruckas parkā. No plkst.11.00 līdz plkst.13.00 tiks slēgta Lapsu iela no Piebalgas ielas līdz Poruka ielai, Poruka iela no Lapsu ielas līdz Zeltkalna ielai, Zeltkalna iela no Poruka ielas līdz Vaives ielai un Vaives iela no Zeltkalna ielas līdz Ruckas parkam. Šajā laikā būs ierobežota piebraukšana veikaliem “Mego” Lapsu ielā 23 un “Solo” Poruka ielā 23. “Solo” varēs piebraukt no A.Kronvalda ielas. DUS Neste Poruka ielā 49 varēs piekļūt no Palmu ielas.

Skatīt karti

Satiksme Vienības laukumā būs ierobežota no 7.jūlija plkst.19.00 līdz 9.jūlija vakaram. Būs slēgts Valmieras ielas posms Vienības laukuma virzienā no viesnīcas “Hotel Cēsis” līdz Vienības laukumam.

Skatīt karti

Naktsmītes un ēdināšana

Naktsmītņu saraksts Cēsīs un tuvākajā apkārtnē

Naktsmītņu saraksts Smiltenes novadā

Ēdinātāju saraksts Cēsīs un tuvākajā apkārtnē

Speciālais piedāvājums Latvijas Jaunatnes Olimpiādes dalībniekiem:

Priekuļu tehnikuma dienesta viesnīca - iespējams pieteikt arī ēdināšanu (rezervācija un sīkāka informācija pa tel. 29468108)

Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centrs -  kopmītnes, ēdināšana (rezervācija un sīkāka informācija: )

Cēsu 2. pamatskola – nakšņošana skolā, ēdināšana (rezervācija, sīkāka informācija 29197724)

______________________________________________________________________________

Delegāciju vadītāju seminārs Cēsīs

LJO prezentācija

"Ko redzēt un darīt Cēsīs?" - TIC sagatavotā prezentācija

Latvijas Jaunatnes olimpiāde - Cēsu novada prezentācija

______________________________________________________________________________