Turpinās darbs pie Latvijas Jaunatnes Olimpiādes plānošanas

Cesis.lv
16:32, 7. marts 0

Cēsu Centrālajā bilbiotēkā tikās Latvijas Olimpiskās komitejas un Cēsu novada pašvaldības pārstāvji, lai darba grupā apspriestu šovasar gaidāmo Latvijas Jaunatnes Olimpiādi, kas notiks Cēsīs no 7.- 9.jūlijam.

Tika spriests par sporta sacensību norises vietām un turpmāko Olimpiādes plānošanas darbu.

Tikšanās laikā Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis norādīja – šis būs jau trešais gads pēc kārtas, kad Cēsīs notiek liela mēroga sporta sacensības. Latvijas Jaunatnes Olimpiādi 2015.gadā Cēsis rīkoja kopā ar Valmieru, Cēsis bija Valmieras galvenais sadarbības partneris Latvijas IV Olimpiādes rīkošanā 2016.gadā.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde būs šīs vasaras lielākais sporta notikums Latvijā. Apmēram 3000 jauniešu no Latvijas novadiem sacentīsies 30 dažādos sporta veidos. Puse no sacensībām notiks Cēsu novadā, bet pārējās norisināsies Jūrmalā, Siguldā, Priekuļos, Engurē, Valmierā, Burtniekos, Limbažos, Jelgavā, Smiltenē, Valkā un Rīgā.

Tā kā sanāksme notika Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Aldons Vrubļevskis izmantoja iespēju papildināt Cēsu bibliotēkas grāmatu plauktus ar izdevumiem par Latvijas sportistu gaitām Olimpiskajās spēlēs, kā arī par Latvijas sporta vēsturei nozīmīgām personībām. Starp šiem izdevumiem ir arī grāmatas ar Latvijas Olimpiešu autogrāfiem.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem