Novadu un pilsētu komandas aicinātas piedalīties Latvijas Jaunatnes Olimpiādē Cēsīs

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
10:03, 21. februāris 0

VII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde notiks 2017.gadā 7., 8. un 9.jūlijā Cēsīs.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga uz Olimpiskajiem pamatprincipiem balstītas kompleksas sacensības un tās dalībnieki ir Latvijas Republikas pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji, vecumā no 12 līdz 18 gadiem, kas pārstāv sava novada vai republikas pilsētu komandu. Jaunatnes Olimpiādes mērķi ir noskaidrot Latvijas labākos jaunos sportistus dažādos vasaras sporta veidos, radīt iespēju Latvijas jaunajiem sportistiem piedalīties kompleksās sacensībās, veicināt valsts, pašvaldību un sabiedrisko organizāciju iesaistīšanos sportiskās aktivitātēs. Dažos sporta veidos Olimpiāde ir kā atlases sacensības dalībai Eiropas Jaunatnes Olimpiādē Ģērā, Ungārijā, 2017.gada jūlijā.

Programmā iekļauti 28 Olimpiskie sporta veidi: airēšana, badmintons, basketbols, bokss, burāšana, cīņa, džudo, futbols, galda teniss, golfs, handbols, jātnieku sports, kanoe un smaiļošana, karatē, loka šaušana, paukošana, peldēšana, regbijs, riteņbraukšana, skeitbords, svarcelšana, šaušana, taekvondo, teniss, triatlons, vieglatlētika, vingrošana, volejbols, kā arī 2 neolimpiskie sporta veidi – florbols un orientēšanās.  Olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonijas notiks Cēsīs.

Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos Olimpiādē (ceļa izdevumi, naktsmītnes, ēdināšana, vienota forma, apdrošināšana) sedz pašvaldība.

Lūdzam savlaicīgi pieņemt lēmumu par Jūsu pašvaldības komandas dalību VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 2017, un nozīmēt kontaktpersonu (norādot vārdu/uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi) un informēt par to Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sekretariātu.

VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sekretariāts: kontakttālrunis 67969782, e-pasts , interneta mājas lapa www.latvijasolimpiade.lv

Informācijai:

Latvijas jaunatnes Olimpiādes notiek kopš 1992.gada, kad notika pirmās Latvijas jaunatnes Olimpiskās dienas vasaras sporta veidos, 2002.gadā jaunatnes Olimpiskās dienas pārauga Latvijas jaunatnes Olimpiādē, kas tiek organizētas reizi divos gados. Pēc šī formāta I Jaunatnes Olimpiāde notika 2005.gadā Ventspilī, 2011.gadā Jaunatnes Olimpiāde norisinājās Jūrmalā, 2013.gadā – Ventspilī, bet 2015.gadā Olimpiādes dalībniekus uzņēma Valmiera un Cēsis. 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem