Dalībai programmā “Sporto visa klase” no jauna ir pieteikušās 40 2.klases un 8 3.klases. Ņemot vērā, ka izlozē bija paredzēts izlozēt pa 15 ekipējuma komplektiem 2. un 3.klasēm, tad visas jaunās 3.klases automātiski saņēma ekipējuma komplektus, bet no 40 2.klasēm tika izlozētas 22 klases.

Ekipējuma izlozē piedalījās LOK prezidents un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers un programmas “Sporto visa klase” projekta vadītāja Lilita Mitrofanova.

Ar izlozē uzvarējušajām skolām un klasēm individuāli sazināsies projekta vadītāja Lilita Mitrofanova.

Uzziņai par programmu:

Programma “Sporto visa klase” radīta 2013. gadā ar mērķi 2. – 6. klašu grupām mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās. Tā ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus, kā arī stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai. Programmas “Sporto visa klase” idejas autors ir Olimpiskais vicečempions airēšanā un LOK prezidents Žoržs Tikmers.

Programmā “Sporto visa klase” 6.sezonā jeb 2019./2020.mācību gadā piedalījās 8300 bērnu no 369 klasēm un 75 Latvijas pašvaldībām.

Programmas “Sporto visa klase” oficiālā mājaslapa internetā: www.sportovisaklase.olimpiade.lv.

Programmu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, Izglītības un zinātnes ministriju un pašvaldībām, to atbalsta LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkls "Rimi Latvia", sporta preču veikalu tīkls SIA “Sportland”, holdinga kompānija “LNK Group”,  un SIA “E.Gulbja Laboratorija”.