Projektā notiek papildus fakultatīvas sporta nodarbības, sākot ar trešo klasi. 2014./ 2015.mācību gadā tajā piedalījās sešas klases visā Latvijā. Daugavpili pārstāvēja 3.vidusskolas 3.b klase, šogad ceturtā klase. Jaunajā 2015./2016.mācību gadā projektā iesaistījušās 43 trešās klases visā Latvijā. Arī Daugavpils paplašinājusi savu pārstāvniecību - 3.vidusskolas 3.a klase un 16.vidusskolas 3.b klase.

Par godu jaunajai sezonai 3.vidusskolā notika tās svinīga atklāšana un klātesošos iepazīstināja ar klašu sporta kuratoriem. Ceturtās klases kuratore arī šogad būs Olimpisko spēļu dalībniece, trīskārtējā Eiropas čempione un pasaules čempionāta bronzas medaļniece cīņā Anastasija Grigorjeva.

Trešās klases kurators - 3.vidusskolas absolvents, SK "Lokomotīve" spīdvejists, Latvijas un Polijas NICE līgas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs. Ar klasēm strādā arī sporta skolotāji Sergejs Vasiļjevs un Sergejs Smirnovs.

Projektā "Sporto visa klase" ir iekļautas gan divas obligātās sporta stundas, gan fakultatīvās disciplīnas - peldēšana, vingrošana, sporta spēles un nodarbības svaigā gaisā.