Lai veicinātu Valmieras pilsētas iedzīvotāju interesei par „Valsts Prezidenta balvas vieglatlētikā” sacensībām, pilsētas lielveikalā tiks izveidota īpaša ekspozīcija par godu sacensībām – „Prezidenta balvas EXPO stends”. Tur būs iespēja aplūkot stendu ar sacensību kausiem, spilgtākos foto mirkļus no aizvadītajiem gadiem, kā arī citus vieglatlētikas sacensību elementus un inventāru.

„Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā” ir vienas no Latvijas tradīcijām bagātākajām sacensībām. Šovasar lieliskajam sporta pasākumam būs jau 19. gadskārta, bet otrā vasara, kad savā starpā sacentīsies Baltijas valstu izlases: Latvija, Lietuva un Igaunija. Lai popularizētu vietējo iedzīvotāju vidū šīs starptautiskās vieglatlētikas sacensības, tirdzniecības centrā „Valleta” 3. stāvā tiks izveidota īpaša Prezidenta balvas ekspozīcija.

Pilsētas lielveikala 3. stāva foajē būs izvietota Prezidenta balvas vitrīna, kurā būs apskatāmi sacensību kausi un citi rekvizīti. Turpat miniatūrā stadiona veidolā būs izvietotas aizvadīto gadu spilgtākās fotogrāfijas ar izcilākajiem sportistiem, dažādiem Latvijas Valsts prezidentiem un krāšņākajiem atklāšanas pasākumu mirkļiem. Lai interesentiem piesaistītu papildus uzmanību, Prezidenta balvas organizatori būs paredzējuši arī dažas interaktīvas akcijas, par kurām informācija būs pieejama pēc miniatūrā Valsts Prezidenta balvas stadiona atklāšanas.

Jāatgādina, ka sacensības norisināsies divu dienu garumā. 19. jūlijā sākums 16:00, kad vesera mešanas sektorā dosies sievietes, bet dienas noslēgumā 20:00 notiks pasākuma svinīgā atklāšanas ceremonija. Otrajā dienā - 20. jūlijā kā pirmās stadionā startēs dāmas 5000 m soļošanā, bet dienas noslēdzošā disciplīna 15:00 būs vīriešu 4 x 100 m stafetes skrējieni.

 

Informāciju sagatavoja:

SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs”

Sabiedrisko attiecību speciālists

Andris Akmentiņš

[email protected]

+371 28616335