Iedvesmojoties no Latvijas sportisku gatavošanās Olimpiskajam startam, 150 Swedbank darbinieki līdz 5.augustam apņēmušies pievarēt attālumu līdz Riodežaneiro, kur notiks Vasaras Olimpiskās spēles. Rio izaicinājums ir kas vairāk par vienkāršu kilometru skaitīšanu Endomondo lietotnē – līdz ar skriešanu, soļošanu vai peldēšanu, kas kopējo rezultātu virzīs tuvāk 11 000 km attālumā esošajai Rio, darīsim labu darbu – katru darbinieku pievārēto kilometru Swedbank pārvērtīs ziedojumā bērnu rehabilitācijai centrā “Poga”.

“Mūs vieno Olimpiskās vērtības. Izcili sportisti visu laiku pilnveidojas un nekad nepadodas grūtību priekšā. Viņi uzvar un zaudē, mācās no zaudējumiem, lai  ar jaunu sparu atgrieztos un uzvarētu. Ja visi padotos grūtību priekšā un zaudējums liktu padoties, pasaule nepazītu izcilības. Tādas pašas sakarības darbojas biznesā – esam radniecīga dvēsele sportam. Tāpēc Olimpiskā kustība iekustina arī mūs. Savukārt, bērnu rehabilitācijas centrā “Poga” īpaši roboti kustina bērnu rociņas un kājiņas un ķermenim māca kustību refleksus.  Arī šie bērni un viņu vecāki iemieso Olimpiskās vērtības: nepadoties grūtību priekšā un, pat ja reizēm pagurst, pēc tam ar jaunu sparu turpina, lai uzvarētu – celtos, staigātu, skrietu, paņemtu rokās bumbu. Mēs, Swedbank, esam pagodināti būt šajā Olimpiskajā ķēdē. Zīmīgi, ka tieši kustībā – soļošanā, skriešanā un peldēšanā - pieveiktie kilometri pārvērtīsies eiro, kas palīdzēs ārstēt bērnus,” 7.jūlijā dodot startu skrējējiem, soļotājiem un peldētājiem, teica Swedbank valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis.

Starta diena tika rīkota kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas Olimpiskās komandas "Rio 2016" dalībnieci [olympian id="426" name="Jeļenu Prokopčuku"], kas pirms kopīga pirmā kilometra starta ar bankas darbiniekiem, teica: “Olimpieši jūt sabiedrības atbalstu, tas palīdz treniņos un sacensībās, savukārt, apziņa, ka ar savu sniegumu spējam iedvesmot labiem darbiem, mūs spārno”.  

Sekot līdzi akcijas norisei iespējams Swedbank sociālajos tīklos: 

https://www.facebook.com/SwedbankLatvia/videos/1249087638434860/

 

Papildu informācija:

Vineta Savicka

Swedbank ārējās komunikācijas vadītāja

Tālr.: 67444561, 29453002                                                                    

E-pasts: [email protected]