Kā zināms, Krūzbergs, startējot kopā ar Bulgārijas, Kazahstānas un Japānas sportistiem, sestdien izcīnīja bronzas godalgu valstu jauktajā stafetē.

"Esmu ļoti priecīgs par izcīnīto panākumu. Negaidīta medaļa, kas tika izcīnīta komandu, nevis individuālajās sacensībās. Ieraudzījis starta protokolu, uzreiz sapratu, ka tur nekas nesanāks, bet beigās izrādījās, ka visas zvaigznes sakrita mums par labu, un izcīnījām bronzu," pēc atgriešanās Rīgā žurnālistiem par aizvadītajām sacensībām stāstīja Krūzbergs.

"Vispirms dators sadalīja 32 sportistus astoņās komandās, katrā pa četriem šorttrekistiem - diviem puišiem un divām meitenēm. Pusfināla pirmās divas komandas iekļuva A finālā, kur cīnījās par medaļām, bet trešo un ceturto vietu ieguvējas sacentās B finālā. Problēmas komunicēt un sadarboties ar sportistiem no citām valstīm nebija. Mēģinājām sazināties ar mīmikas palīdzību, bet, tā kā daži prata angliski, sazinājāmies arī angļu valodā. Tāpat arī komandu treneri, kuri prata angļu valodu, palīdzēja komunicēt," atklāja Krūzbergs.

Tikmēr individuālajās sacensībās Krūzbergs 1000 metru distancē izcīnīja 11.vietu.

"Individuālajās sacensībās neizdevās sasniegt tādu rezultātu, kā vēlētos, jo nebiju savā labākajā formā. Gandrīz visu sezonu esmu slimojis, tāpēc sanāca viduvēji starti individuālajās sacensībās. Tomēr bija ļoti patīkami pēc individuālajām sacensībām izcīnīt bronzu valstu jauktajās sacensības. Tas nāca pilnīgi negaidīti," teica Krūzbergs, kurš nedēļas nogalē Ventspilī piedalīsies "Danubia" Eiropas kausa sestajā posms šorttrekā, bet pēc tam viņš gatavosies martā gaidāmajam Eiropas kausa finālam, kas norisināsies Budapeštā.

Ar divām izcīnītām godalgām Latvijas komanda Lillehammerē notikušo Pasaules Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu medaļu kopvērtējumā ieņēma 16.vietu. Tiesa, vēl trīs medaļas Latvijas sportisti guva jaukto komandu sastāvos.

Latvija izcīnīja vienu zeltu un sudrabu. Par augstākā kaluma godalgu parūpējās kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, bet otro vietu daiļslidošanas sacensībās guva Deniss Vasiļjevs.

Kā zināms, sestdien daiļslidotāji Diāna Ņikitina un Vasiļjevs, kā arī šorttrekists Krūzbergs izcīnīja godalgas arī valstu jauktajās sacensībās, taču kopējā medaļu tabulā tās netika skaitītas - Ņikitina tika pie sudraba, bet Vasiļjevs un Krūzbergs savās komandās ieguva bronzas.