Šādi konkursi tiek rīkoti pirms katrām Olimpiskajām spēlēm, lai atrastu talantīgākos māksliniekus no visas pasaules. Konkursa uzvarētājiem un finālistiem būs iespēja demonstrēt savus talantus un kļūt par Soču Ziemas Olimpisko un paralimpisko spēļu kultūras programmas sastāvdaļu.

 

Atlase notiks divās daļās. Pirmkārt, finālisti tiks noskaidroti interneta balsojumā, bet pēc tam sabiedrībā labi zināmi kultūras darbinieki izvēlēsies trīs uzvarētājus. Visus izdevumus, kas attieksies uz uzvarētājiem, apmaksās Soču Olimpiādes organizatori.  Savukārt pārējiem finālistiem, pašiem apmaksājot izdevumus, arī tiks dota iespēja uzstāties spēļu laikā.

 

Konkursā ir aicinātas piedalīties visas Soču ziemas Olimpisko spēļu dalībvalstis un tiek gaidīti pieteikumi no visu žanru māksliniekiem.

 

Lai piedalītos konkursā, kandidātiem ir jāaugšuplādē sava priekšnesuma video kādā no publiski pieejamajiem video straumēšanas portāliem un uz e-pastu [email protected] ir jāatsūta adreses links, kā arī informācija par sevi. Tāpat konkursa dalībnieki savus video pieteikumus un aizpildītu reģistrācijas formu var sūtīt uz adresi PO Box 154 for SKC, Moscow 105005, Russian Federation. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 2013.gada 28.augustam.

 

Visus pieteikumus aplūkot un nobalsot par tiem varēs mājas lapā internetā www.culture.sochi2014.com. Interneta balsojums notiks līdz 2013.gada 10.septembrim. Plašāka informācija, ka arī reģistrācijas forma ir atrodama www.culture.sochi2014.com.