FOTO GALERIJAS meklējiet FLICKR

KALENDĀRS/ REZULTĀTI

Latvijas distanču slēpotājs Ritvars Ļepeškins otrdien Dienvidkorejā Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs ierindojās 43.vietā 7,5 kilometru individuālajā distancē klasiskajā stilā, kamēr Martīne Djatkoviča ieņēma 53.vietu.

Vīriešu konkurencē par uzvarētāju ar rezultātu 19 minūtes un 47,2 sekundes kļuva vācietis Eliass Jākobs Mohs, kurš par 5,4 sekundēm apsteidza savu tautieti Jonasu Milleru un 6,9 sekundēm francūzi Kantēnu Lespinu.

Ļepeškins uzvarētājam zaudēja divas minūtes un 24,8 sekundes, bet otrs Latvijas slēpotājs Jēkabs Skolnieks uz starta neizgāja. Finišu sasniedza 70 sportisti.

Tikmēr sieviešu konkurencē par uzvarētāju ar laiku 22 minūtes un 19,6 sekundes kļuva somiete Nelli Lota Karpelina. Otro vietu izcīnīja francūziete Agate Margreitere, kura atpalika 10,5 sekundes, bet trešā bija vēl viena Francijas slēpotāja Anete Kupā, kura uzvarētājai zaudēja 12,7 sekundes.

Djatkoviča no čempiones atpalika piecas minūtes un 42 sekundes, kas deva 53.vietu 77 slēpotāju konkurencē. Otra Latvijas slēpotāja Linda Kaparkalēja uz starta neizgāja.