Vēsturiskajā brīdī klāt bija abu organizāciju vadītāji, un LOK prezidents Aldons Vrubļevskis pauda gandarījumu, ka divu savu nozaru līderu kopīgais un neatlaidīgais darbs ir radījis iespēju ne tikai Latvijas sportistiem labāk gatavoties Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm, bet arī aktivizēt sporta darbu lielākajā un nozīmīgākajā sporta centrā Rīgā. “Sports ir enerģija un enerģija ir Elektrum – līdz ar to, ar lepnumu varu teikt, ka “Olimpiskais sporta centrs”, kuru ik dienas apmeklē vairāki tūkstoši cilvēku, turpmāk nesīs Elektrum vārdu.

“Sports aizrauj miljoniem cilvēku, un arī mūsu jaunajam tirdzniecības zīmolam klientu skaits pārsniedz miljonu. Tas ir ļoti izaicinoši,” tā centra nosaukuma maiņas pasākumā vēstīja AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs. “Sportā  uzvarētāju gandrīz vienmēr atšķir lielāks enerģijas daudzums un, pats galvenais – lielāka vēlme uzvarēt. Tādēļ mēs kā lielākie elektroenerģijas tirgotāji Baltijā ar prieku un lepnumu dalāmies šajā enerģijā un vēlam saviem Olimpiešiem lieliskus rezultātus un izcilu veiksmi Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs.”

SIA Olimpiskais sporta centrs valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja ir pārliecināta, ka “pārmaiņas ir lielisks process. Tas ļauj izvērtēt padarīto un iztēloties nākotnes sapņus. Olimpiskā sporta centra nosaukuma maiņa uz Elektrum Olimpiskais centrs, nodrošina ne tikai jaunu vizuālo tēlu, bet arī rosina pilnveidoties, augt un attīstīties. Droši varu teikt, ka to jutīs ikviens, kas diendienā apmeklēs Elektrum Olimpisko centru – māju, kur dzīvo sports”.

Reklāmas līgumu LOK un AS “Latvenergo” parakstīja 2015. gada 4. decembrī un tas paredz, ka AS “Latvenergo” elektroenerģijas tirdzniecības zīmols “Elektrum” iegūst tiesības izmantot Latvijas Olimpiskās komandas grafisko identitāti un izvietot reklāmu Olimpiskajos centros Rīgā, Valmierā un Ventspilī. Līgums paredz arī vienošanos par nosaukuma maiņu “Olimpiskajam sporta centram” Rīgā.