Latvijas Televīzijas (LTV) sporta žurnālistu komanda, kas strādā Londonas olimpiskajās spēlēs, LTV mājas lapas sadaļā ''Londona 2012'' piedāvā ekskluzīvus olimpiādes materiālus.

Starp ekskluzīvajiem materiāliem ir intervijas ar Latvijas sportistiem un treneriem gan pirms, gan pēc startiem Londonas olimpiskajās spēlēs. Lai sporta cienītāji gūtu pilnīgāku priekšstatu par olimpiādi, LTV žurnālisti apakšsadaļā „Faniem” piedāvā tos video materiālus, kuri līdz televīzijas ēteram nav nonākuši. Bez tam „Translāciju fragmentos” skatāmi spilgtākie un emocionālākie brīži no sacensībām, bet „Sporta studijas” apakšsadaļā skatāms raidījums „Olimpiskā studija”, kas ik dienu ir LTV7 ēterā plkst. 21:10. Tāpat ieskatu olimpiskajās norisēs var gūt no „Olimpiskajām dienasgrāmatām”.

Īpaši izceļami LTV olimpiskās delegācijas blogi.

„Sākums vienmēr ir interesants un daudz nezināmā. Ja viss aiziet raiti, tad spēles ir izdevušās un uz to jācer. Ir arī dažas neparastas lietas,” savā blogā LTV mājas lapā raksta pieredzējušais žurnālists Māris Rīmenis, kuram tās ir jau desmitās olimpiskās spēles. Savukārt operatora Egila Kurpnieka bloga ieraksti izceļas ar humorpilnu ikdienas norišu aprakstu, bet Armanda Tripāna veidoto sižetu sērija „No slēpņa” piedāvā atraktīvu žurnālistu olimpiskās ikdienas skatījumu.

2012. gada 31. jūlijā

Informāciju sagatavoja

Jānis Kalve

Latvijas Televīzija

Pašreklāmas redaktors

Tālr. 67200959

Mob. 29167170

E-pasts: [email protected]