Šodien - 24. februārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) maģistrantūras studenti tikās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru un Olimpisko vicečempionu Žoržu Tikmeru, kurš studiju kursa “Pētīšanas procesa prezentēšana sporta zinātnē” ietvaros studentus iepazīstināja ar Islandes sporta nozares reformu kā motivējošu labās sporta pārvaldības piemēru.

Pēc prezentācijas LOK ģenerālsekretārs piedalījās LSPA maģistra darbu aizstāvēšanā un tikās ar LSPA rektoru Juri Grantu.

Studentiem tā bija lieliska iespēja iegūt noderīgu informāciju un zināšanas no augstākā līmeņa vadītāja Latvijas sportā.

Īpaši plaša diskusija starp LOK ģenerālsekretāru un studentiem izvērtās par prioritāru sporta veidu noteikšanas nepieciešamību valstī, kā arī par LOK sociālo atbildību, īstenojot projektus “Olimpiskā diena” un “Sporto visa klase”.

Pēc prezentācijas Žoržs Tikmers kopā ar rektoru Juri Grantu piedalījās LSPA maģistra darbu aizstāvēšanā, lai, kā LSPA profesionālā maģistra grāda sporta zinātnē piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, iepazītos ar topošo sporta speciālistu veiktajiem pētījumiem un secinājumiem sporta zinātnē.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
[email protected]