OTRDIEN - 31.jūlijā uz XXX Olimpiādes spēļu mājvietu Londonā ar aviokompānijas "Lufthansa" reisu (LH891) pulksten 14:15 no starptautiskās lidostas "Rīga" dosies džudists Jevgeņijs Borodavko un viņa sparinga partneris Aigars Mīlenbergs.

TREŠDIEN - 1.augustā, pulksten 14:15 lidos vesera metējs Igors Sokolovs ar treneri Jāni Kolidzeju, daudzcīņas atlēte Aiga Grabuste ar treneri Ludmilu Olijaru, kā arī Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Guntis Zālītis.

CETURTDIEN - 2.augustā, pulksten 14:15 uz Londonu dosies svarcēlājs Artūrs Plēsnieks un viņa treneris Eduards Andruškēvičs, skrējējs (400m) Jānis Leitis ar treneri Uldi Kurzemnieku, soļotājs Arnis Rumbenieks ar treneri un tēvu Aivaru Rumbenieku, kā arī komandas sporta ārsts Aldis Cīrulis un fizioterapeits Mareks Osovskis.

Savukārt PIEKTDIEN - 3.augustā, pulksten 14:15 no starptautiskās lidostas "Rīga" dosies smaiļošanas divnieku ekipāža Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs, bet viņu treneris Aigars Aglenieks uz Londonu lidos tās pašas dienas agrā rītā pulksten 06:20.

LOK speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos

Ilze Āķe-Vīksne, 29445209