Pārējiem sportistiem starts bija neveiksmīgāks. Turnīrā piedalījās 350 sportisti.

Inese Tarvida cīnījās otrajā sacensību dienā svara kategorijā juniorēm līdz 46 kg. Inese aizvadīja četras cīņas, uzvarot savas pretinieces ar lielu punktu skaitu (13:0; 12:0; 13:0 un 19:7) un izcīnot pārliecinošu pirmo vietu 12 meiteņu konkurencē. Finālā Inese pārspēja beļģieti Sarinu Vūrmani. Trešo vietu izcīnīja vāciete Raja Mali un beļģiete Milena Sorrentino.

Marija Ivanova svara kategorijā kadetēm līdz 47 kg 14 sportistu konkurencē izcīnīja otro vietu, pārliecinoši uzvarot astotdaļfinālā (13:1), ceturtdaļfinālā (14:9) un pusfinālā (10:3) un piedzīvojot zaudējumu tikai finālā pret Vivienu Lorenzu (2:15). Visas Marijas pretinieces bija Vācijas sportistes. Trešo vietu šajā kategorijā izcīnīja vāciete Čamutala Kastano un krieviete Elizaveta Fedorova.

Jolanta Tarvida piedalījās svara kategorijā kadetēm līdz 44 kg, kur arī izcīnīja dalīto piekto vietu 18 sportistu konkurencē. Pirmajā cīņā Jolanta uzvarēja Vācijas sportisti Aleinu Akkālanu (6:1), tomēr nākamajā cīņā piekāpās francūzietei Sofijai Badid, kura arī kļuva par čempioni šajā svara kategorijā, finālā uzvarot citu Vācijas sportisti Stefāniju Gruenaueri. Trešo vietu izcīnīja Horvātijas sportiste Nina Marina un beļģiete Anke Gevers.

Neviens no rīdziniekiem, kas piedalījās pieaugušo konkurencē, nepārvarēja pirmo kārtu. Sandris Radziņš cīnījās svara kategorijā pieaugušajiem līdz 63 kg. Viņš zaudēja pirmajā cīņā  pret vācieti Mariusu Repovu, tādējādi izstājoties no turnīra.

Akžols Žandauovs, kurš cīnījās pirmajā sacensību dienā svara kategorijā pieaugušajiem līdz 68 kg, zaudēja pirmajā cīņā Nīderlandes sportistam Robam Lūkam, kurš kļuva par šī turnīra vicečempionu.

Imants Kopjevs cīnījās svara kategorijā pieaugušajiem līdz 74 kg. Viņš pirmajā kārtā zaudēja Izraēlas sportistam Alonam Elboheram, kurš šajā svara kategorijā izcīnīja 3. vietu.