RĪGA, JUL 26, BNS ‒ Latvijas sportistiem neizdosies atkārtot pirms četriem gadiem Pekinā gūtos panākumus, un medaļu guvums Londonas olimpiādē aprobežosies ar vienu godalgu, liecina bukmeikeru kompānijas "Betsafe" prognozes.

Viena no Latvijas galvenajām cerībām ir šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis, un lielas iespējas no Londonas atgriezties ar medaļu ir arī BMX braucējam Pekinas olimpisko spēļu čempionam Mārim Štrombergam, uzskata "Betsafe" bukmeikers Roberts Egle. Viņaprāt, pārsteigumu varētu sarūpēt šķēpmetēji Ainārs Kovals un Zigismunds Sirmais. Cerīgs būšot arī džudista Jevgeņija Borodavko, tāllēcējas Inetas Radevičas un pludmales volejbola dueta Aleksandru Samoilova/Ruslana Sorokina starts.

Par Latvijas sportistu izcīnītu vienu olimpisko medaļu bukmeikeri piedāvā izmaksu koeficientu 1,60. Nedaudz zemāk ar koeficientu 2,00 novērtēta iespēja, ka Latvijas sportisti vasaras olimpiskajās spēlēs pirmoreiz paliks bez medaļām. Savukārt divu vai triju olimpisko godalgu izcīnīšanas iespēja novērtēta attiecīgi ar koeficientiem 4,40 un 14,50. Likme uz Štromberga uzvaru ir 1,6, tātad derību slēdzēji iespēju viņam izcīnīt zeltu novērtē ar 25 procentu rādītāju.

Augstu vietu, proti, iekļūšanu labāko desmitniekā, bukmeikeri prognozē vēl vairākiem Latvijas olimpiešiem. Radevičas, Borodavko un Samoilova/Sorokina izredzes tikt pirmajā desmitniekā novērtētas ar koeficientu 1,86 jeb 50 procentu varbūtību.

Londonas olimpiskās spēles sāksies piektdien, un Latviju sacensībās pārstāvēs 45 sportisti.

BNS, (371) 67088625 , [email protected]