Šodien – 1.februārī, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis un Latvijas Olimpiskās delegācijas “Phjončhana 2018” vadītājs Žoržs Tikmers tikās ar masu mediju pārstāvjiem, kas no 9. – 25.februārim klātienē atspoguļos mūsu sportistu startus Phjončhanas ziemas Olimpiskajās spēlēs.

Olimpisko spēļu notikumus masu medijos atspoguļos 22 mediju pārstāvji no Latvijas – 5 rakstošie žurnālisti, 3 fotogrāfi, Latvijas Televīzijas brigāde 12 cilvēku sastāvā, kā arī pirmo reizi spēles atspoguļos mobilā televīzija “LMT Straume”, kura uz spēlēm sūta 2 pārstāvjus.

Tikšanās laikā žurnālisti ar LOK prezidentu, komandas vadību un sabiedrisko attiecību speciālistiem pārrunāja būtiskus jautājumus, kas mediju pārstāvjiem ir jāņem vērā Olimpisko spēļu norises laikā, kā arī saņēma spēļu akreditācijas kartes un īpaši viņiem sagādātus Olimpiskās komandas suvenīrus.

A.Vrubļevskis nobeigumā žurnālistus aicināja: „Just par savējiem un būt godīgiem un saprotošiem, atspoguļojot Olimpiešu sniegumu!“

Phjončhanas ziemas Olimpiskās spēles notiks no 9. līdz 25.februārim.

MEDIJU PĀRSTĀVJI

 

RAKSTOŠIE MEDIJI UN FOTOGRĀFI

1.

Iļja Poļakovs – Diena

5.

Romans Kokšarovs – Sporta avize

2.

Jānis Freimanis – Sporta avīze

6.

Almants Poikāns - LETA

3.

Uldis Strautmanis – delfi.lv

7.

Tālis Eipurs – lsm.lv

4.

Dainis Caune - Sports

8.

Ilmārs Znotiņš – Olimpiskās ziņas

 

LATVIJAS TELEVĪZIJA

9.

Andris Ušackis

15.

Māris Rīmenis

10.

Dace Klagiša

16.

Anatolijs Kreipāns

11.

Dāvids Ernštreits

17.

Nauris Lapiņš

12.

Armands Tripāns

18.

Edgars Sviklis

13.

Mārtiņš Šalmis

19.

Jānis Utāns

14.

Normunds Pavlovskis

20.

Reinis Ošenieks

 

LMT STRAUME

21.

Edgars Buļs

22.

Matīss Spaile

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.