Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” dalībnieki uz Dienvidkoreju dosies atšķirīgos laikos. Kā pirmais ceļā uz Phjončhanu dosies Latvijas šorttreka pārstāvis [olympian id="612" name="Roberto Puķītis"], kuram reiss no starptautiskās lidostas “Rīga” ir paredzēts jau rīt, 25.janvārī, plkst.15:20.

Olimpiskās komandas dalībnieki ceļā dosies mazākās un lielākās grupās. Kā piemēram, kamaniņu sporta komanda no Rīgas izlidos 31.janvārī, 1.februārī ceļā dosies bobslejisti, kā arī ātrslidotājs [olympian id="546" name="Haralds Silovs"], šorttrekists [olympian id="655" name="Roberts Jānis Zvejnieks"] un kalnu slēpotāja [olympian id="630" name="Lelde Gasūna"]. Savukārt skeletona pārstāvji izlidos dienu vēlāk – 2.februārī.

Ar detalizētu Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” dalībnieku lidojuma grafiku ir iespējams iepazīties zemāk esošajā tabulā.

XXIII Phjončhanas ziemas Olimpiskās spēles notiks no 9. līdz 25.februārim.

Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” izlidošanas grafiks no starptautiskās lidostas “Rīga”

medijiem_pyeongchang2018_izlidosanas-grafiks.pdf

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.