Ar saulainiem sporta svētkiem divu dienu garumā veiksmīgi noslēgusies desmitā projekta  Sporto Visa klase sezona. 22. un 23. maijā Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, 3. un 4. klašu grupu labākajiem un 5. un 6. klašu grupu finālistiem bija iespēja cīnīties par čempiona titulu. Labāko klašu titulus un pirmās vietas izcīnījušas - Jelgavas 4.vidusskolas 3.a klase, Jelgavas 4.vidusskolas 4.c klase, Gulbenes novada vidusskolas 5.b klase un Jelgavas 4.vidusskolas 6.c klase.

Dace Dombrovska-Baškirova, Jelgavas 4. vidusskolas 4.c klases sporta skolotāja: “Ir ļoti liels gandarījums par izcīnīto 1. vietu. Šī nav pirmā reize, kad esam izcīnījuši augstāko sasniegumu, tas viss ir intensīva darba rezultāts - disciplīna, darbs un disciplīna. Jābūt arī gana saliedētiem. Ieguldītais darbs ir ļoti intensīvs, mēs tam pievēršama lielu vērību, strādājam pie motivācijas, izvirzām mēķi uzvarēt. Trīs reizes nedēļā bērni nodarbojas ar sportu, vienu reizi nedēļā ir futbols neatkarīgi no laikapstākļiem un gadalaika, un vienu riezi nedēļā - peldēšana. Mēs visus 10 gadus esam piedalījušies šajā projektā un visus gadus ieguvuši godalgotas vietas.”

3.klašu finālsacensību rezultāti 2024

4.klašu finālsacensību rezultāti 2024

5.klašu finālsacensību rezultāti 2024

6.klašu finālsacensību rezultāti 2024

Foto galerija (tiks papildināta)

Finālsacensībās skolēni un pedagogi visas dienas garumā piedalījās 9 dažādās sacensību disciplīnās -  kāpšanas trasē, orientēšanās sacensībās,  dažādos stafešu izaicinājumos, kā arī pārbaudīja savas zināšanas erudīcijas uzdevumā par Olimpisko kustību, Olimpiešiem un gaidāmajām Parīzes Olimpiskajām spēlēm. Katra klašu grupa tika vērtēta atsevišķi un pirmās trīs vietas ieguva īpašo projekta balvu “Klasēnu”,  medaļas, diplomus, gardumu grozu no Rimi Latvia un balvas no Latvijas Olimpiskās komitejas. Īpašu dāvanu visām finālsacensību klasēm sarūpēja Francijas vēstniecība Latvijā - grāmatu Asterikss Olimpiskajās spēlēs.

2023./2024.mācību gadā projektā ''Sporto visa klase'' piedalījās 317 klases jeb 6400 otro līdz sesto klašu skolēni no 35 pašvaldībām. Dalībai projektā tika saņemti 94 jaunu klašu pieteikumi. 

Pieteikumus 2024./2025.mācību gada sezonai klases varēs aizpildīt sākot ar 22.maiju, meklējot informāciju projekta tīmekļa vietnē šeit

________

Projektu organizē Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbībā ar izglītības iestādēm un pašvaldībām, to atbalsta LOK  zelta partneri mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia'' un sporta preču ražotājs OTCF, kā arī projekta partneris - sporta preču veikalu tīkls SIA “Sportland”.

Nometne “Personības akadēmija” tiek īstenota pēc LOK iniciatīvas ar Latvijas Loto kapitāldaļu turētāja Latvijas Republikas Finanšu ministrijas atbalstu, sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Nometnes īstenošanai atvēlot valsts budžeta finansējumu, daļas no Latvijas Loto valsts budžetā iemaksāto dividenžu apmēra. Nometnes atbalstītājs - atkritumu apsaimniekotājs Clean R.


Foto galerija (tiks papildināta)