Turpinot atbalstu Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK), auto zīmols Volkswagen un tā pārstāvis Latvijā Volkswagen centrs “Moller Auto Krasta” atjauno autotransportu vadošajiem Latvijas vasaras un ziemas sporta veidu pārstāvjiem.

Treniņi un ceļš turp ir tikpat svarīgs kā pati dalība sacensībās, tādēļ, nodrošinot augstākās kvalitātes komfortu un transportu, “Moller Auto Krasta” vēlas turpināt ar jaunām Volkswagen automašīnām atbalstīt Latvijas labākos sportistus.

“Sportistiem ļoti bieži nākas veikt garus pārbraucienus uz sacensībām, tāpēc ir prieks, ka “Moller Auto Krasta” novērtē Latvijas sportistu sasniegumus un nodrošinās Latvijas Olimpiskās komandas kandidātus ar mūsdienīgu, augstas kvalitātes Volkswagen markas auto transportu. “Moller Auto Krasta” atbalsts ir neatsverams, jo tas ceļ mūsu sportistu kopējo tēlu, pašapziņu un šī sadarbība motivēs strādāt vēl labāk,” izsakās LOK ģenerālsekretārs [olympian id="406" name="Žoržs Tikmers "].

“Moller Auto Krasta”, novērtējot sportistu sasniegumus iepriekšējās sezonās, vēlas turpināt atbalstīt LOK un vairākas Olimpisko sporta veidu federācijas,  atjaunojot jau iepriekš piešķirto autotransportu,” atzīst “Moller Auto Krasta” autosalona vadītāja Izīda Gerkena. „Mēs ceram, ka sportistiem piešķirtās automašīnas atvieglos ikdienu un viņi varēs daudz vieglāk un efektīvāk parādīt savu sniegumu dažādās sacensībās, gatavojoties nozīmīgākajām sacensībām – Olimpiskajām spēlēm.” 

Sadarbība ar “Moller Auto Krasta” aizsākās pirms gada, kad novērtējot Latvijas sportistu sniegumu, autosalons nolēma atbalstīt Olimpiešus, sniedzot tehnisku atbalstu ceļā uz Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro 2016 un Phjončhana 2018. Ir pagājis gads un ir pienācis brīdis, kad iepriekš piešķirtais autotransports ir jānomaina pret jaunu.

Jauni mikroautobusi tiek piešķirti Latvijas Riteņbraukšanas federācijai, Latvijas Vieglatlētikas savienībai, Latvijas Airēšanas federācijai, Latvijas Kanoe federācijai, Latvijas Biatlona federācijai un Latvijas Olimpiskajai komitejai.