RĪGA, Jūl 24, BNS ‒ Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV7) Londonas olimpiskās spēles pārraidīs 24 stundas diennaktī visu olimpiādes norises laiku no 27.jūlija līdz 12.augustam, aģentūrai BNS pavēstīja LTV pašreklāmas redaktors Jānis Kalve.

LTV7 olimpiskās pārraides būs skatāmas Latvijas teritorijā. Starp sacensībām iekļauti ziņu speciālizlaidumi un īpašā olimpiskā studija. Visas dienas garumā arī LTV1 raidīs olimpisko dienasgrāmatu un olimpiskās ziņas.

Londonas olimpisko spēļu svinīgo atklāšanas ceremoniju LTV translēs tiešraidē piektdien, 27.jūlijā, no plkst.22.50.

Londonā strādās LTV7 sporta žurnālisti, kas vēstīs par notikumiem aizkulisēs, bet galvenais – uzklausīs Latvijas sportistus un trenerus un rādīs vidi, kurā notiek sacensības. Reportāžas no Londonas veidos Māris Rīmenis, Anatolijs Kreipāns, Dāvids Ernštreits un Armands Tripāns, filmēs Jānis Šēnbergs un Egils Kurpnieks. Savukārt Uģis Joksts un Reinis Ošenieks vadīs olimpisko sporta studiju, izjautājot ekspertus un viesus LTV studijā Zaķusalas krastmalā.

Jau ziņots, ka Latvijas olimpiskajā delegācijā ir iekļauti 46 sportisti. Londonas olimpiskās spēles notiks no 27.jūlija līdz 12.augustam.

BNS, +371 67088611, [email protected]