foto: Lauris Vīksne/ LOK

LOK prezidents Žoržs Tikmers: “Latvijas Olimpiskās komandas atbalstam  ir pievienojies vēl viens tirgus līderis savā nozarē Latvijā – vadošais ceļu un tiltu būves uzņēmums A.C.B.. Būt LOK partneru komandā - tas vienmēr ir apliecinājums  uzņēmuma sociālajai atbildībai, tādā veidā ceļot un saglabājot uzņēmuma reputāciju starp saviem sadarbības partneriem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, kā arī plašajā sporta līdzjutēju sabiedrībā.”

Savukārt uzņēmuma grupas “A.C.B.” valdes priekšsēdētājs Valdis Lejnieks atzīst :”Katra uzņēmuma vai organizācijas veiksme un spēks ir komandā  - cilvēku savstarpējā sadarbībā, lai sasniegtu kopīgus un visaugstākos mērķus.  A.C.B. uzņēmumu grupa ar lepnumu kļūst par Latvijas Olimpiskās komandas partneri, sekojot Latvijas sportistu profesionālajai attieksmei ceļā uz visaugstākajiem mērķiem un  atbalstot Olimpiešus viņu sportisko sapņu īstenošanā, nesot Latvijas vārdu pasaulē.”

A.C.B. uzņēmumu grupā ietilpst uzņēmumi, kuru galvenie darbības virzieni ir ceļu un tiltu būvniecība, rekonstrukcija un būvniecības izejmateriālu ražošana. Uzņēmumu grupa ir veidota, lai apvienotu būvuzņēmējus ar kopīgu mērķi – radīt kvalitatīvu, ilgtspējīgu un mūsdienīgu galaproduktu. Uzņēmumu grupā šobrīd strādā 770 cilvēku. A.C.B. grupas uzņēmumi spēj vienlaicīgi apkalpot vairāk nekā 100 dažāda mēroga projektu. Asfalta un citu materiālu ražošana notiek 8 rūpnīcās dažādos Latvijas reģionos.

Konsolidētais grupas apgrozījums 2020. gadā bija vairāk nekā 110 miljoni eiro, ekspluatācijā tika nodoti vairāki valsts mēroga projekti.