26.jūlijā Latvijas Radio žurnālisti Tālis Eipurs un Inita Kresa - Katkovska dodas uz Londonu, lai no 27.jūlija līdz 12.augustam piedāvātu jaunāko un nozīmīgāko informāciju par XXX Vasaras Olimpiskajām spēlēm. Sporta žurnālistu sagatavotās reportāžas un sižeti katru dienu skanēs trīs Latvijas Radio kanālos.

27.jūlijā Latvijas Radio 1 laikā no plkst.8.00 līdz 9.00 rīta programma ”Labrīt!” būs veltīta olimpiskajām norisēm. Plkst.8:15 klausieties telefoninterviju ar Latvijas Olimpiskās delegācijas Londonā vadītāju Žoržu Tikmeru, bet plkst.8:45 sazināsimies ar radio žurnālistiem, kuri dalīsies iespaidos par Olimpisko Londonu un tur valdošo gaisotni.

Jaunākajiem notikumiem Olimpiādē Latvijas Radio 1 ēterā varēs sekot katru dienu rīta programmā „Labrīt!” plkst.8:45, kā arī darba dienās raidījumā „Pēcpusdiena” plkst.17:53. Savukārt brīvdienās klausieties „Dienas notikumu apskatu” plkst.18:12, bet svētdienās īpašo lielā sporta notikuma raidījumu „Olimpiskā misija” plkst.14:15.
Arī Latvijas Radio 2 katru dienu plkst.9:30 un plkst.13.30 dzirdēsiet aktuālo informāciju par sportistu sasniegumiem Olimpiādē.

Savukārt Latvijas Radio 4 – „Doma laukums” olimpiskie sižeti būs dzirdami ziņu ietvaros katru dienu plkst.8:05, plkst.13:10 un svētdienās arī plkst.20:10.

Latvijas sporta līdzjutējus aicinām apmeklēt īpaši Olimpiādei veidotu mājas lapu: http://www.latvijasradio.lv/londona2012/ , kurā atradīsiet arī papildus informāciju jau radio ēterā izskanējušajai. Sociālajā vietnē www.twitter.com meklējiet tvītu birku #LRolimp.