Vairākās vietās pie Swedbank filiālēm sākusi darboties īpaša iekārta, ar kuru ikviens var radīt savus olimpiskos foto stāstus. Cilvēks kameras priekšā attēlo kāda populāra atlēta sportisko pozu. Savukārt iekārta nofotografē cilvēku, savieno kopā ar izvēlēto olimpieša fotogrāfiju un arī publicē šo kopīgo attēlu Swedbank profilā sociālajā tīklā Draugiem.lv

Šonedēļ pirmās iekārtas ir uzstādītas Swedbank Valmieras filiālē un Rīgā filiālē "Centrs" un t/c “Spice”, kā arī pie Radio 101 studijas Elizabetes un Brīvības ielu stūrī. Valmierā iekārtas darbosies līdz 29.jūlijam, bet Rīgā līdz pat 12. augustam..

No 30. jūlija līdz 5.augustam fotosesija turpināsies pie Swedbank filiālēm Ventspilī un Daugavpilī, bet no 6. augusta – Jelgavā un Liepājā.

Olimpisko spēļu laiks ir īpašs – ar brīžiem, kas saviļņo līdz sirds dziļumiem un kopīgu fanošanu par savas valsts olimpiešiem. Kā būtu pašiem iejusties olimpiešu ādā? Ja vēlaties grūst lodi kā Māris Urtāns, uzņemt servi kā Mārtiņu Pļaviņš, mest šķēpu kā Madara Palameika vai iesildīties kā Ineta Radēviča, to tagad var iztēloties un iemūžināt pie Swedbank filiālēm.

Swedbank profilā Draugiem.lv iespējams dalīties atmiņās un izlasīt citu līdzjutēju stāstus par emocionāliem notikumiem saistībā ar Olimpiādi, noskatīties izcilu atlētu video stāstus, kā arī iepazīties ar Latvijas sportistu vizītkartēm un sekot viņu startiem Londonas olimpiskajās spēlēs.

Turot īkšķus par mūsu sportistiem Londonā, atbalstīsim viņus ar savām emocijām un atmiņām!