Līdz XXII Ziemas Olimpisko spēļu atklāšanai Sočos ir atlikušas 15 dienas, bet jau no šodienas – 23.janvāra, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) piedāvā līdzjutējiem apmeklēt Latvijas Olimpiskās komandas Sočos oficiālo mājaslapu internetā. 

Mājaslapas adrese ir: sochi2014.olimpiade.lv.

Mājaslapā skatāma detalizēta informācija par Latvijas Olimpiešiem, viņu treneriem un apkalpojošo personālu. Tāpat tur būs atrodama informācija par katra sporta veida un to sportistu kvalificēšanās gaitu Soču spēlēm, kā arī tiks izvietota informācija par mūsu Olimpiešu starta laikiem.

Ir izveidota arī sadaļa „Interesanti”, kurā var uzzināt dažādus faktus par Latvijas delegāciju. Piemēram, to, ka Olimpiskās komandas vidējais vecums ir 26,8 gadi, kas ir nedaudz mazāk kā Vankūverā, kad vidējais vecums bija 27 gadi. Kā arī komandas vecākais atlēts ir hokeja aizsargs [olympian id="298" name="Sandis Ozoliņš"] (41 gads), savukārt jaunākā – kalnu slēpotāja [olympian id="629" name="Agnese Āboltiņa"], kura savu 18.dzimšanas dienu svinēs 7.februārī Olimpisko spēļu atklāšanas dienā.

Olimpisko spēļu norises laikā no 7. – 23.februārim mājaslapā tiks publicēti arī sacensību rezultāti un visas Olimpiskās dienas aktualitātes, kas attiecas uz Latvijas komandu gan ziņu, gan fotogrāfiju veidā.

Tāpat komandas oficiālajā mājaslapā ir iespēja sekot līdzi visu ziemas sporta veidu federāciju, sportistu un treneru sociālo tīklu ierakstiem, kas dod priekšroku vienā vietā izlasīt visas ziņas un jaunumus, kas tiek publicētas “twitter.com” sociālo mediju platformā.

Latvijas Olimpisko komandu atbalsta LOK ģenerālsponsors SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un AS “Latvijas Dzelzceļš”; LOK partneri – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, AS “airBaltic” un SIA “Inchcape Motors Latvia”.