Lai teiktu ceļa vārdus Latvijas bobsleja izlasei pasākumā piedalījās Ventspils pašvaldības vadība un uzrunu klātesošajiem teica priekšsēdētājs Aivars Lembergs, kurš novēlēja mūsu bobslejistiem noķert šajā sporta veidā tik svarīgās simtdaļas sev par labu un veiksmīgi aklimatizēties tālajā Dievidkorejā.

Ar latvisku spēka rituālu sportistus stiprināja zāļu sieva un stāstniece Līga Reitere, bet muzikālu iedvesmu deva Ventspils jauno mūziķu grupa “Simply Charm”. Bobslejisti dāvanā saņēma arī kūku boba kamanu formā.

2018.gada ziemas Olimpiskās spēles norisināsies Dienvidkorejas kalnu kūrortā Phjončhanā, no 9. līdz 25. februārim. Pirmdien, Latvijas Olimpiskā komiteja paziņoja, ka Latvijas karogu 2018. gada ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā Phjončhanā 9. februārī nesīs bobslejists [olympian id="477" name="Daumants Dreiškens"].

Latvijas bobsleja izlase Ventspilī treniņnometnē uzturējās no 24.līdz 30.janvārim, lai pirms dalības Olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā vēl vairotu gan fiziskos, gan garīgos spēkus. Latvijas bobsleja izlase treniņnometnes Ventspilī aizvada regulāri divas reizes gadā – vasarā un ziemā.

Lai Latvijas bobsleja izlasei izdevušies Olimpiskie starti! 

Informāciju sagatavoja:

SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Sporta un mārketinga daļa
Adrese: Sporta iela 7/9, Ventspils, LV 3601
Tel.: +371 636 28251
Fakss: +371 636 21977
E-pasts: [email protected]

www.ocventspils.lv